poniedziałek, 10 czerwca 2013

i kolejna iKARTKA ŚLUBNA:)
7 komentarzy:

 1. prosto i z klasą :) śliczna jest! ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyszło mi na myśl słowo "czysta":-) Jest taka czysta, przejrzysta, lekka i bardzo ujmująca:-)
  A mogę się zapytać czy karton sama przycinasz, czy gdzieś kupujesz gotowy? Chodzi mi jednocześnie o kolor kartki i kształt.
  A może masz ochotę coś upolować? Mam kolejną loteryjkę, tym razem Nie Tylko :-) Można przechwycić ponownie i książkę, i wejść w posiadanie własnego krokodyla do łazienki, i będzie niespodziewnka także... Jeśli masz ochotę zapraszam bardzo ciepło:-) Loteryjka na marginesie.
  Pozdrawiam pogodnie:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Edytko już się zapisałam dawno na loteryjkę tylko, akurat niechcąco byłam zalogowana prywatnym profilem, nickiem: iiffoonnkkaa:) Nie zauważyłam, więc jakby co: iifffoonnkkaa to iKartka:D A jeśli chodzi o papier to przycinam gilotynką Tonic- jest świetna- nie obyłabym się teraz bez niej. Papier bazowy kartki wzięłam tektturkę z bloku rysunkowego (ostatnia kartka), ostatnio uwielbiam na nich pracować, gdyż co blok to inny odcień tekturki. Rogi zaokrągliłam dziurkaczem firmy craft. Serwetkę otrzymałam od Goji, a tekst od jolagg:)

  OdpowiedzUsuń
 4. O matko, jaki dokładny opis:-)
  Ja też wykorzystuję tekturki z tyłu bloków i inne takie historie, co to inni by wyrzucili:-) Ale tak tu się elegancko prezentuje, że nie przypuszczałabym, że to tekturka:-) No nigdy w życiu. Nie posiadam jednak ustrojstw o których piszesz, ale przecież nożyczkami też można:-) i tak robię. Chociaż dziurkacz zaokrąglajacy bardzo by się przydał, ułatwia sprawę a ja wiecznie marudzę i zrzędzę nad zaokrąglaniem rogów. Od lat kupuję sobie taki dziurkach... i zawsze coś bardziej potrzebnego sobie kupię, ot!
  Aaaaa... to Ty jesteś Iiffoonnkkaa, bardzo mi się spodobał ten nick czy też nazwanie się:-)

  Pozdrawiam bardzo ciepło:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi te ustrojstwa bardzo życie ułatwiają. Pracuję w przedszkolu a tam zawsze trzeba coś przeciąć, przyciąć na szybko dużą ilość:) A dziurkacz kupiłam chyba w promocji bo, za 8 zeta:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudna!
  zostaję tu u Ciebie na zawsze.

  OdpowiedzUsuń